Blackness- 2. ČÁST

5. srpna 2018 v 14:34 | Denča102 |  Příběh
Blackness začínala být více ztracená. Už nebyla na skalním útesu, kde měla hlídat a čekat, než se vystřídají. Ztrácela se ve smíšeném lese, kam ji zavedl její čich. Cítila něco neobvyklého, když byla na hlídce. Vydala se po čichu do lesa, ale pach, který cítila nejednou zmizel a Blackness si uvědomila že se ztratila. Ve smečce byla totiž jen krátce a ještě moc neznala území, natož si ho zapamatovat. Vítr se začal zvedat a Blackness cítila ten chlad, který ji projížděl po srsti směrem na západ. Vítr jí sebral tu možnost se vrátit po pachové stopě zpět na skalní útes nebo do tábora. Byla zmatená. Riskla to a vydala se po větru na západ, jestli náhodou nedojde do tábora.
,,Ale zase.. Co když půjdu nevědomky pryč z našeho území?" zakňučela nervozním tonem a zastavila se u velkého dubu. Začalo se stmívat, což nebylo dobré. Něco ji, ale napadlo. Nebyla si sice jistá, jestli to pomůže. Hluboce se nadechla a vydala ze sebe zavytí, ve kterém bylo slyšet naléhání o pomoc. Začala v tom ztrácet naději, protože si nebyla jistá, jestli její vytí neunesl vítr někam jinam...

Skupina se začala pomalu vracet do tábora, když v tom Echana zaslechla slabší vytí od Blackness. Echana zpozorněla. Snažila se odhalit, odkud Blackness zavyla. Nemohla to přesně odhadnout. Popoběhla dále od skupiny a zavyla. Shadow si jí všimla a tázavě na ni pohlédla. Echana si jí však nevšímala a čekala na odpověď od Blackness. Úspěšně. Slyšela už jasněji a dokázala určit odkud. Rozběhla se tím směrem odkud Blackness zavyla. Ostatní ze skupiny na ní jen tázavě hleděli.
,,Jdeme dál" zavelela Shadow a všichni zase pokračovali do tábora.

Blackness nervozně seděla u dubu a čekala. Slyšela odpvěď od jednoho člena smečky, což v ní probudilo naději. Echana přiběhla ke stromu kde Blackness seděla.
,,Co tady děláš?!" řekla trošku podrážděně, ale ustaraně Echana.
,,Ztratila jsem se." odpověděla Blackness s ostudou v hlase.
,,Máš být na hlídce na skále a ne se toulat tady v lese."
,,Ano já vím, ale cítila jsem něco divného, tak jsem to chtěla jít zkontrolovat."
Echana se trochu zarazila a radši to nechala být.
,,Jdeme do tábora, tam tě někdo vystřídá." usmála se a vykročila směrem k táboru. Blackness jen kývla a vydala se za ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama